B140XTN02.D 2A 5D10H13021 14.0 HD Mat 30 Pin Uyumlu Laptop Ekran Lcd Panel
%25
3.657,98 TL
4.877,31 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
14.0Slim30PinHDIPSÇ-51
Havale
3.475,08 TL %5,00 havale indirimi
* 410,18 TL den başlayan taksitlerle!!
BABURTECH BİLİŞİM A.Ş.  GÜVENCESİ İLE ORİJİNAL ÜRÜN
Tüm 14.0 HD  Mat 30 Pin Kullanan
Notebook Laptop Cihazlara Uyumlu Üründür
Ürün Bilgileri
BOYUT 14.0 inç
PİN 30 Pin
ÇÖZÜNÜRLÜK 1366x768
GÖRÜNÜM Çerçeveli Slim HD IPS Mat
Baburtech Bilişim A.Ş.Teknik Servisi ile Notebook ve Laptop Yedek Parça
değişim merkezi olarak Lenovo, Thinkpad, HP, Dell, Asus, Sony, Samsung,
Toshiba, Apple, Acer, Parkard Bell, Huawei, Monster, MSI, Clevo, Casper,
Grundig ve Diğer Markalarda Laptop Yedek Parça Değişimi, Montajı
ve Temizliği ile Arızalı Bilgisayarlarınıza Hayat Veriyoruz.
Sipariş Süreci Merak Edilen Soru Ve Cevaplar;
Satın Aldığım Ürün Garantili mi?
-Ürünler ile birlikte gelen faturanız aynı zamanda garanti belgeniz yerine geçmektedir.
-Aksi takdirde İADE ve DEĞİŞİM talebiniz karşılanamayacaktır.
Ürünü İade Edebilir miyim?
14 gün içerisinde hiçbir mazeret belirtmeden iade edebilirsiniz.
-Bu durumda kargo ücretlerinin tamamı şirketimiz tarafından karşılanacaktır.
Kargo Süreci
Ürün Ne Zaman Kargoya Verilir ?
-Hafta içi saat 16:30'ya kadar yapacağınız alışverişler AYNI GÜN kargoya verilir.
Belki de Bilgisayarınız Size Bozulmuştur.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
B140XTN02.D 2A 5D10H13021 14.0 HD Mat 30 Pin Uyumlu Laptop Ekran Lcd Panel 14.0 LCD PANEL-Laptop kasa yedek parçaları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz laptop kasa yedek parçaları ayağına gelsin. 14.0Slim30PinHDIPSÇ-51