Lenovo Miix 720 720-12IKB Type-C Adaptör Şarj Aleti
%25
167,95 TL
223,94 TL
Stok Kodu
LPA56LEN-40
Havale
159,55 TL %5,00 havale indirimi
* 18,83 TL den başlayan taksitlerle!!
BABURTECH GÜVENCESİ İLE KALİTELİ ÜRÜN
 Marka  Versatile
 Stok Kodu  LPA56LEN
 Giriş Voltajı
 100V-240V
 Çıkış Voltajı  20V 2.25A, 12V 3A, 5V 2A