Orijinal MSI A12-120P1A 19.5V 6.15A Notebook Adaptör Şarj Aleti
%25
2.382,71 TL
3.176,95 TL
Marka
MSI
Stok Kodu
A12-120P1A-1
Hediyesi
POWER KABLOSU
Havale
2.263,58 TL %5,00 havale indirimi
* 267,18 TL den başlayan taksitlerle!!
BABURTECH BİLİŞİM A.Ş. GÜVENCESİ İLE
 ORİJİNAL TEŞHİR ÜRÜNÜ
Ürün Adı Chicony Notebook Laptop Şarj Aleti ( Adaptör )
Stok Kodu A12-120P1A
Giriş Voltajı 120W
Çıkış Voltaj / Amper 19.5V 6.15A
Uç Genişliği 5.5mm*2.5mm  ( Uç Ebatları ve Volt Amperi Uygun Tüm Notebook Laptop Marka Modeller ile Uyumlu)
Uyumlu Parça Kodu A12-120P1A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Orijinal MSI A12-120P1A 19.5V 6.15A Notebook Adaptör Şarj Aleti MSI ŞARJ ALETİ (ADAPTÖR)-Laptop adaptör şarj aletleri için uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz Laptop adaptör şarj aletleri ayağına gelsin. A12-120P1A-1